Bankowość inwestycyjna i doradztwo strategiczne

O nas

Carnelian Partners jest firmą oferującą profesjonalne usługi z zakresu bankowości inwestycyjnej i doradztwa strategicznego.
Jesteśmy grupą profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji złożonych transakcji i przekształceń strukturalnych, którzy uczestniczyli w polskim rynku kapitałowym we wszystkich fazach jego rozwoju. Działamy zgodnie z filozofią, iż jedynie sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem.

Naszą unikalną umiejętnością jest selekcja, ewaluacja i implementacja zintegrowanych strategii rozwojowych, obejmujących zarówno fuzje i akwizycje, jak również budowę przewagi konkurencyjnej i wartości przedsiębiorstw poprzez dopasowanie potencjału firm do potrzeb ich klientów i podnoszenie efektywności procesów dostarczania klientom wartości.
Łączymy doświadczenie z innowacyjnością, kreatywność z umiejętnością zarządzania ryzykiem, orientację na sukces z wysokimi standardami etycznymi. Nasze kompetencje budowaliśmy działając zarówno dla korporacji globalnych, jak i również dla prężnie rozwijających się średnich polskich i europejskich podmiotów w fazie dynamicznego wzrostu.

Jesteśmy niezależni od instytucji finansowych i zewnętrznych ośrodków decyzyjnych.

projekt i wykonanie: Visual Media