Bankowość inwestycyjna i doradztwo strategiczne

O nas

Carnelian Partners jest firmą oferującą profesjonalne usługi z zakresu bankowości inwestycyjnej i doradztwa strategicznego. Działamy jako spółka partnerska o wspólnych, ponad dwudziestoletnich doświadczeniach w zakresie realizacji najbardziej złożonych projektów doradczych. Źródłem naszej wiedzy są wielkie korporacje międzynarodowe. Wykorzystujemy doświadczenie firm globalnych w zakresie: narzędzi planowania strategicznego, strukturyzacji transakcji kapitałowych, podnoszenia efektywności przedsiębiorstw.

Budujemy  wartość przedsiębiorstw poprzez selekcję, ewaluację i implementację najbardziej korzystnych strategii rozwojowych. Wspieramy w identyfikacji i wykorzystaniu szans rynkowych w warunkach globalizacji i narastającej konkurencji. Światowe rozwiązania dostosowujemy do rynków lokalnych.

Kompleksowość naszych rozwiązań obejmuje aspekty zarządcze, finansowe, prawne i podatkowe.
W wypracowaniu właściwych rozwiązań pomaga nam szeroka sieć kontaktów i współpracujących firm specjalistycznych, takich jak: kancelarie prawne, banki inwestycyjne, biura maklerskie, audytorzy finansowi i środowiskowi, agencje marketingowe i PR.

Nasze usługi adresujemy do akcjonariuszy i zarządów dużych i średnich dynamicznie rozwijających się firm poszukujących doradztwa strategicznego i finansowego o dużej wartości dodanej.


 

projekt i wykonanie: Visual Media